Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha szégyellem...

Mit tegyek ha szégyellem magamal vinni a testvéremet bulizni de sajnos legközelebb is jönni akar?

Figyelt kérdés
Szóval én làny vagyok és szoktunk bulizni jàrni nagy tàrsasàgban. Van egy bàtyàm ilyen full kocka, szoftverfejlesztö egész életében csak a gép elött ült de most màr jàrni akar velünk bulizni. Mivel az egész úgy kezdödött hogy még sose volt csaja és egy igen bunkó rokon beszólt neki neked sose lesz csajod. Meg te nem élsz sose lesz feleséged se igy. Se csaladod. És azóta akar bulizni jàrni. Pàr haverja van csak elöször azokkal akart bulizni de azok nem hajlandóak felkelni a gép elöl csak ha nagyon muszàj. Ezért kitalàlta velünk akar jàrni. És kénytelen voltunk öt is vinni tegnap mert anyàmék mondtàk vigyük öt is ha ennyire akar jönni. Még itthon lakunk anyàmékal. És jött velünk tegnap de olyan ciki, csak sört iszik pl màst nem. Tàncolni nem tud. Próbàl csajozni de azt se tud, elhajtsàk a lànyok. Nem is tud ott mit kezdeni magàval olyan mint Sheldon Cooper vagy Mr. Bean. És azt mondta legközelebb is jönni akar mert am jó ez és lesz neki baràtnöje ö tudja meg legalàbb szórakozik. A tàrsasàgban meghivott mindenkit erre arra többször is ezért nem ellenzik hogy jöjjön. De nekem olyan ciki. Mit lehetne tenni?? Vagy nagyon gonosz vagyok és hadd jöjjön?? Elöbb utóbb megunja ha nem lesz igy se csaja. De mikor?? Én 19L a tesóm 23F

2019. márc. 24. 14:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Mondd meg bàtyàdnak, hogy értelmes, szerető baràtnőt nem bulihelyen fog talàlni. Keressen egy hpbbit magànak, akàr gyöngyfűzéstől a karatéig bàrmit, ott ismerkedjen.

Egyébként miért probléma, hogy csak sörözik?

2019. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
11%
Sminkeljétek ki csinosan, adjatok rá egy miniszoknyát és hadd jöjjön!
2019. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Mert mindenki iszik mindent ö meg csak sört akar. Abból se sokat.
2019. márc. 24. 14:33
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Ja, egy kicsit gonosz vagy igen.

De gondolom mikor majd 40 évesen tele lesz pénzzel akkor jó lesz.


Nem lehet kizárólag arra építeni az életed mi ciki és mi nem.


Fogalmam sincs a bátyjádnak mi lenne a jó, tréningezni, esetleg hagyni hogy magától váltson irányt vagy bármi, de az az egy biztos, hogy alapjaiban kéne máshogy közelítened a témához.

És igen lehet, hogy ezt nem lehet két lépésben elintézni mint oly sok mindent.

2019. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
És? Hülyére kéne innia magàt és úgy csajozni?
2019. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
2-es ez egy vegyes tarsasag. Baratnoim szoktak jonni az ö pasijaik meg az én baratom is. Szoval ez nem egy csak lanyokbol àlló banda.
2019. márc. 24. 14:40
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha a társaságod tagjait meghívta pár italra, akkor azért nem gondolnám, hogy teljesen antiszociális. Ha meg a többieket nem zavarta, akkor neked miért ciki? Amúgy meg ha nem akarod, hogy menjen, akkor állj elé, és mondd a szemébe.
2019. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
95%

Teljesen megértem a helyzeted. Kegyetlen lehet, hogy csak sört iszik, és azt is csak mértékkel, nem hajlandó szétcsapni magát.


Borzalmas lehet.

2019. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

Inkább nektek kellene szégyellnetek magatokat,hogy isztok es peldát venni tőle,hogy alíg iszik.

Miért kellene egyáltalan innia????

Én mar attol is rosszul vagyok,ha egy pasi sort iszik.

Nagyon butus vagy!

Én a helyedben felnéznék bátyámra és inkább tanulnék tőle visszafogottabb életet élni.

Nekem volt harom "vagány" szerelmem is de egyik sem ivott soha alkoholt.

Jobban tiszteld tesód.

Azért legyél büszke rá,mert ő nem,olyan,mint a tobbi!

Nem issza le magát és áll össze mindenkivel.

Segítsd őt abban,hogy elengedje magát és örülj neki,hogy végre jól érzi magát!

Kis gonosz...

2019. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

Gonosz vagy. És nőjj is fel.

Semmi ciki nincs abban, hogy csak sört iszik. Mondok valami iszonyat meredeket: van olyan barátom aki egész este üdítőt iszik :O és nem kísérőnek, hanem magában. Mint valami óvodás, undorító. (iróniát tessék érzékelni)

2019. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!