Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám az én rovásomra hazudoz...

Bátyám az én rovásomra hazudozik az új feleségének?

Figyelt kérdés

2 hónap alatt el is vette feleségül a megismerkedéstől. Bátyám 10 évig volt munkanélküli alkeszkodó, aki a szüleink pénzén fesztiválozta át a nyarakat és az ő pénzükön járt fizetősökhöz is. Most lett élete első munkahelye 28 évesen és gyorsan keresett egy feleséget hogy felzárkózzon a haverokhoz. Én a megismerkedésük környékén mostanáig munkanélküli voltam, én mondtam fel az előző helyen és inkább kimentem külföldre dolgozni. Jövő hónapban kezdek! A csaja meg ilyen gúnyosan mondja nekem, hogy jó lesz végre dolgozni egyszer az életben, nem csak a Soundra járni a családi perselyből?!

Hát felvilágosítottam, hogy a férjecskéjével összekever és még életemben nem voltam egy fesztiválon sem! Persze nem hitte el, mert a testvérem a kezdetektől hazudozik neki. Komplett sztorijai vannak, hogy hol dolgozott és kikkel.

Persze többet nem megyek a családi banzájokra, mert a szüleink is csak lapítottak! Anyám azt mondta nekem, hogy nem lenne jó elrontani a házasságot, ha már talált valakit. Én meg úgyse találkozok velük, így vállaljam fel a dolgot, úgyse számít.


Mi a jó ebben hogy hazudozik? Azt is mondja, hogy diplomás, németül beszél, stb. Semmi nem igaz belőle, a csaj meg úgy vonul mellette mint a dáma. A legvicesebb, hogy ingben, nyakkendőben jár be a munkahelyére, hogy az asszonyka lássa az urát, ott meg kiröhögik a kollégák, hogy vezérigazgatóként öltözik melósként xD


2019. jún. 17. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Se a testvéred, se a felesége nem normális. Te elmondtad az igazságot, többet ne foglalkozz velük. Valóban nem kell velük találkozni. Örökké meg nem lehet hazudni, előbb-utóbb úgyis kiderülnek a dolgok, úgyhogy majd a kis feleség is rájön, hogy milyen a bátyád.
2019. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy az ilyen hazugságokat nem lehet sokáig eljátszani? Idővel kifog derülni, hogy a bátyád milyen. Várd ki, és akkor csak annyit kell mondanod a sógornődnek, hogy "én mondtam, hogy összekevertél vele"
2019. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a csaj ha nem komplett hülye, akkor ki fog derülni az igazság, szard le.

Egyébként 2 hónap után hozzamenni valakihez elég butaság, de majd ràjön.

Ne foglalkozz velük, te tudod, hogy mi az igazság, ne vedd magadra

2019. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Vallaljam fel, hogy egy alkessz, egesz eletemben csak bulizos, lusta diszno voltam??? Ha-ha-ha! Nem! -.- Sot, ami azt illeti fognam magam es mindenki elott kiteregetnek, es kozolnem a sogornovel, hogy igy jar az, aki kb. nulla ismeretseggel hazasodik! De ne aggodj! Elobb utobb meguti a bokajat es ki fog derulni, hogy a hercege hany munkaevet tud maga mogott! Ne engedd, hogy mocskolodjanak a hatad mogott, a szuleid is megernek egy miset!
2019. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell sok idő es úgyis lebukik a tesód..
2019. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez a kerdes volt tavaly is.

Talalj ki valami ujabbat.

2019. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Na persze... Mesélj még!
2019. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg volt már ez a kérdés...
2019. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!