Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szólnom kéne a szüleimnek?

Szólnom kéne a szüleimnek?

Figyelt kérdés
A 15 éves húgom bulimiás. Eleinte csak az tűnt fel, hogy az elmúlt hónapokban elég fáradt volt, de azt gondoltam csak a suli az oka. Aztán észrevettem, hogy sokszor vérzik az orra. Amikor rájöttem, hogy van itt valami, akkor volt mikor egy héten 2-3 alkalommal is elájult. Tudtam, hogy ez nem jelent jót. Anyukám az ájulás miatt elvitte orvoshoz, de a vizsgálatok nem mutattak ki semmit. Egész nyugodt voltam egészen tegnapig. Láttam, hogy hánytatja magát. Ekkor állt össze a fejemben minden, hogy miért voltak ezek a tünetek. Ez komoly probléma, amit kezelni kell. A szüleink semmit sem vesznek észre belőle. Apukánk rengeteget dolgozik, anyukánk a hugunkkal van elfoglalva egész nap. Nem tudom mit tegyek. Ti szólnátok a szüleiteknek? 20/l

2019. jún. 18. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, minél előbb!
2019. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Én mindenképp szólnék nekik, mert ebből később nagyobb baj is lehet. De akár meg is próbálhatsz beszélni hugoddal hogy miért csinálja ezt, hátha elmondja.
2019. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szólj a szüleidnek. A bulimia nem vicc.
2019. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha elmondom, ők pedig elviszik orvoshoz, az orvosok mit csinálnak? Hogy kezelik?
2019. jún. 18. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek. Pszichoterápia mindenképp kell.
2019. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyatok lennek,nagyon pipa lennek,ha sejtened hogy baj van a testvereddel es nem szolnal rola. Szolj! Minel elobb!!
2019. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valahogy nagyon nehéz, ezt így közölni velük... De beszélni vele is az lenne. Két tűz közt érzem valahogy magam.
2019. jún. 18. 22:02
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

A bulimia általában nem egyedül jár, hanem más pszichiátriai problémákkal.


Hosszú távon nagyon súlyos következméyei lehetnek ennek. Mindenképpen orvosi segítségre van szükség.

2019. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A húgod beteg és segítségre szorul! Ne legyen nehéz közölni a szüleiddel, hogy baj van. Hidd el, hogy a húgod is hálás lesz, ha meggyógyul. Tudsz tenni érte, hát tegyél!
2019. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A tesod mentalis es testi egeszsege miatt kuzdd le ezt a nehez erzest. Halas lesz neked egy eletre.
2019. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!