Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kérhetnék tanácsot tőletek?

Kérhetnék tanácsot tőletek?

Figyelt kérdés

A szüleink válása után külön éltünk, de én utána el is költöztem továbbtanulás miatt. Bár erős volt a kapcsolatunk az akkor kb egymás ellen neveltek minket és emiatt megromlott.


Viszont, mióta eljöttem otthonról látom, hogy katasztrófális irányba halad (nemtudom eddig is így volt és csak most tűnt fel)

Egy elkényesztetett, kicsit agymosott rengetegszer elviselhetetlen hisztérika lett belőle.


Amikor apukámmal több lapcsolatom volt, ugyanígy viselkedtem. De utána kevesebb lett a kommunikáció és a kontakt így a hatása nem érződött.


Igen, őt okolom, hogy a húgom egyre rosszabb lesz és a tévedhetetlenségének hiszi azt amikor maga alatt vágja a fát.


Sajnos nincs saját keresetem, pedig akkor kérvényezném, hogy törvényes gyámja legyek (ha lehetséges lenne) és kivenném a mérgező környezetből.

Lehet nem lenne jó ötlet, kiszakítani a megszokottból, de mire elérnék oda, hogy biztosítani tudja, addigra rég kirepül ő is.


Szóval itt vagyok tehetetlenségemben.

Mit tanácsoltok? Mit kéne ilyenkor tennem? Persze beszélni, ezen már ezerszer túl vagyunk és annál jobban megrémiszt miket mondhatnak neki amiért 180 fokot fordult kb a feje...


Ő 16 éves én 20



2019. jún. 23. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egyszerüen kamasz
2019. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csajozz be es foglalkozz a baratnoddel & sajat eleteddel. :)

Kozeli rokonod es ? Egy tartos parkapcsolatban nem erezned h ezt is azt is neked kell rendezni meg megoldani mindenki eletet.. mi kozod ahhoz h hisztis e. KI VAGY TE.. nem O. :D

2019. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az en batyam lennel & probalnal igy regulazni.. hat biztos pofan vagtalak volna!!

H Te mindenki helyett meg akarsz oldani mindent..

2019. júl. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindketten lányok vagyunk...
2019. júl. 1. 01:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Oh

Akkor is! :D fu de utalnam ha regulaznal. Biztos megteptelek volna. :Ddd de majd o.

2019. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!