Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A térdemben kopik nagyon a...

A térdemben kopik nagyon a porc. Gyalogoltam 10 km-et egy sima utcai cipőben, és sokkal jobban fáj mint szokott. Milyen cipővel segíthetnék neki? Futócipő esetleg? Vagy kitől kérhetnék tanácsot,?

Figyelt kérdés
Gondolom futócipőket árusító boltokban nem ilyen rozzant lábakra vannak felkészülve. Én már sajna nem futhatok, de nem is bírnám már...
2019. márc. 31. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
ne gyalogolj 10km t
2019. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább túracipő és egy jó talpbetét. Ki kell kísérletezni, melyik a legjobb neked.
2019. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A gyaloglással nincs baj, mármint úgy tudom azt folytathatom.

Bonyolult eset vagyok (nem csak a térdem problémás), igy nagyjából a gyalogláson és az úszáson kívül minden kiesik.

A városban gyalogoltam, nem terepen, és úgy tudom, hogy túracipőket betonon nem ajánlott használni, ezért gondoltam futócipőre

2019. márc. 31. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazából a gyaloglástól úszástól még senkinek nem múlt el az izületi problémája.

Fitnesz terem ...

2019. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem mult el, ez nem is tud elmulni.


Légyszi akkor valaszoljatok, ha kepben vagytok a témában...

2019. márc. 31. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használhatsz túracipőt betonon is. De ha nagyon nem akarsz, akkor vannak "gyalogló" cipők is, pl. decathlonban tudsz nézni.


[link]

2019. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kreténpali ***** válasza:

Először is, ortopédia, talpbetét. Ezt egyszer kell megcsináltatni és utána nem elhagyni. rohadt kényelmetlen eleinte. Ha megszoktad, mehet a hosszabb távú gyaloglás. A túrabakancs nem rugalmas, nem jó vele sokáig aszfalton vagy betonon vagy kövön menni. A túracipő és a futócipő rugalmas, azzal jobb betonon mint bakanccsal.

Egyébként nem írtál túl sok dolgot az állapotodról, itt segíteni próbálnak neked, mindenki a legjobb tudása szerint.

2019. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is talpbetét. De ha nem csináltatsz, akkor ajánlom a Berkemann cipőket. De talán ha csináltatsz talpbetétet, azt is bele tudod tenni Berkemann modellbe, biztos segítenek. [link]
2019. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha soha nem fog elmúlni, akkor mit válaszoljunk?

Ha fáj a gyaloglás, az szerintem nem a gyógyulás jele.

Csak azért okozol magadnak fájdalmat, mert valaki azt mondta gyalogolhatsz?

Ha azt mondja nem, akkor tolókocsival közlekednél?


Szerintem pszichológushoz menj.

2019. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!