Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti akarnátok találkozni a fél...

Ti akarnátok találkozni a fél tesvéretekkel?

Figyelt kérdés

Van egy hugom akvel utoljára 7 éve találkoztam,sajnos elköltöztek

21 éves fiu vagyok eddig nem is nagyon foglalkoztatott ezaz egész, a jövő hónapban lesz 18 éves, és mégiscsak a tesóm, jó lenne látni és beszélni vele,ennyi év utan lenne értelme?

Csak kivancsi vagyok ki hogyan viszonyulna ehez az egészhez


2019. júl. 22. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Valaszolgatnak itt az emberek, hogy igen/nem, de igazabol senki nem tudja a valaszt addig, amig vele meg nem tortenik egy ilyen. Dontsd el magad, ne vadidegen barmok velemenye erdekeljen egy ilyen fontos kerdesben.
2019. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha felmerült benned, hogy jó lenne látni, akkor hajrá!


Én 15 voltam, amikor kiderült, hogy van egy 18 éves tesóm... Találkoztunk, pár évig ismerkedtünk is, de aztán ő teljesen hülye lett, és azóta nem keresem. Ettől függetlenül legalább ismerem, tudom, ki ő, milyen. Szóval veszítenivalód szerintem nincs.

2019. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó ötlet:) Ha van kedved, akkor találkozzál vele :)
2019. nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Találkozz vele.

Én a féltestvéreimtől messzire elköltöztem,ebben az évben 3-szor találkoztunk,egyik alkalommal temetésen,másik kettő amikor orvoshoz kisértem donorvizsgálat miatt.Volt még kettő,egyik 2 hete csütörtökön,már mesterséges kómában volt,a másik tegnap reggel,szintén kóma. Vele voltam 1.5 órán át,hazajöttem,pár órára rá meghalt. Már soha többet nem látom. Menj,találkozz vele.

2019. nov. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. nov. 13. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!