Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Ha hazajövök a kollégiumból eleinte nincs semmi bajom, de 2-3 nap után előjönnek nálam allergiás reakciók (orrfolyás, orrdugulás, kiég a szemem, könnyezik)

Ugyanezzel a matraccal,ágyneművel egy másik szobában nincs semmi bajom.Hiába takarítok ki, nem segít. Hol lehet kivizsgáltatni hogy mire vagyok allergiás? Házi praktikák tüneti kezelésre, amik beváltak? Le fogok megint mindent törölgetni, meg arra gondoltam lehet a függönyben van valami ami okozhatja. Nagyon új még nekem ez a dolog, korábban ebben a szobában voltam éjjel-nappal és mindig is fújtam az orrom de mostmár nagyon durva. Aki "tapasztalt" az leírná ide röviden mire számítsak stb.. magyar "orvos"tudományból kiábrándultam ugyhogy onnan sok segitseget nem varok... Ugyanugy max. tüneti kezelest



#allergia #por #poratka #okozó #tünetkezelés
2019. nov. 3. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Padlószőnyeg van? mert lehet a por. Esetleg még a fal penészes és attól.
2019. nov. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
laminált padló
2019. nov. 3. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!