Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás vagyok? Már is van...

Allergiás vagyok? Már is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta, főleg tavasszal tele vagyok csípésekkel vagy allergiapöttyökkel, főleg a lábam, a karom és az oldalam.. Nem tudom mi lehet ez.. Néha ha eszek akkor is hirtelen elkezd viszketni az orrom. Orvorosnál már voltunk 3-szor is, de senki nem tudta kideríteni, hogy mi lehet ez.. 2 A4-es lapra rá van írva, hogy mire nem vagyok allergiás.. Rengeteg kenőcsöt próbáltunk már, de semmit nem hatnak..

Más is van így ezzel?



2019. nov. 7. 21:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezek a csípések/pöttyök őrülten tudnak viszketni, és nem bírom ki, hogy ne vakarjam ki őket, és már tele van foltokkal a lábam és a karom..
2019. nov. 7. 21:14
 2/5 anonim ***** válasza:

konkrétan születésed óta , mer ha igen akkor ez autoimmun(olyan anyagot könyvel el ellenségnek ami nem is az) betegség és annak fokozatai(mennyire erősen reagál a nem létező ellenségre), nem lehet tenni semmit.


ha nem születési akkor húst meg zöldséget kell enni többet és sok szoktatás.

Konkrétan nem tudok válaszolni.

2019. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A bőrön megjelenő problémáknak általában belső okai vannak, azt lenne célszerű kideríteni és hatásosabban lehetne kezelni.

Érdemes lenne kipróbálnod a pöttyökre és a viszketésre az aloe firstöt és a stabilizált aloe vera krémet.Ezekkel sok jó tapasztalat van.

Jobbulást!

2019. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz. Nem biztos, hogy ez allergia.
2019. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Voltunk több bőrgyógyásznál is.. nem tudják mi ez! :(
2019. nov. 12. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!