Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan gyógyulhatok ki a...

MissEn kérdése:

Hogyan gyógyulhatok ki a poratka allergiából?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint életem végéig gyógyszert kell rá szedjek mert hanem előjönnek a tipikus allergiás tünetek ami nálam még veszélyesebb mivel asztmás is vagyok. De szerintem senki se akár 22 evesen mindennap gyógyszerrel kelni és feküdni. Esetleg valami megoldás? Valaki aki hasonló helyzetben van?

2019. nov. 27. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Allergiából nem lehet kigyógyulni.
2019. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az allergia egy fokozott immunreakció. Ebből nem lehet kigyógyulni. Ha gyerekként allergiás valaki, akkor az immunrendszer fejlődésével és erősödésével kinőhető, de felnőttként nem. Amennyire lehet kerülni kell a kiváltó okot. Vegyél otthonra légtisztító készüléket. Nekem is poratka allergiám van, sokat segít.

Ha gyógyszert kell szedni, akkor gyógyszert kell szedni. Egyébként meg Vannak sokan 22 évesek, akiknek sokkal komolyabb betegségük van, és marék számra kell gyógyszert szedniük.....inkább örülj, hogy neked ilyen allergiára kell szedned, nem pedig másra....

2019. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy! De a kor itt nem játszik, és senki sem azért szedi a gyógyszereket, mert akarja. Ez sajnos nem szabadon választható.
2019. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ganoderma gomba!
2019. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én kiskoromtól kezdve allergiás voltam. Poratka, pollenek, állati szőrök, stb. Én Dr. Lenkei Gábor egészségkultúráját követtem, illetve magas dózisban alkalmaztam MSM-et. Kellett várni 1-2 hónapot, de, ha az ember mindent megfelelően alkalmaz szorgalmasan, akkor működik. Kiskoromtól kezdve gyógyszert kellett szedjek, de az sem mindig használt sajnos. Sokan ezeket a módszereket kuruzslásnak vélik. Nevezzük bárminek, de nekem, és több családtagomnak is segített. Szintén a fenntebb emltett egészségkultúra alkalmazása mellett az elég súlyos asztmám is tünetmentessé vált. Annakidején, ha már gyorsan gyalogoltam a buszra/vonatra, már sípolt a tüdőm. Ha futnom kellett volna, szerintem mentő vitt volna el. Most már napi szinten 3-5 km-t futok. Azért az asztmát hoztam fel, mert elég szorosan szokott az allergiához kapcsolódni. Ezek az én, személyes tapasztalataim voltak. Mindenki saját belátása és felelőssége mellett válassza ki azt az általánosságban elfogadott,vagy épp alternatív medicinát, amit jobbnak lát és segít rajta. Sok sikert! :)
2020. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!