Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van esély arra, hogy elmúlik...

Van esély arra, hogy elmúlik az allergia?

Figyelt kérdés

A 16 éves fiam az utóbbi időben rengeteg tejterméket fogyasztott, fél évre rá, már nem tudta feldolgozni a szervezete és meghajtotta őt. Most elkezdte a laktózmentes életmódot, de mivel csak enyhe intoleranciája van, ezért kis mennyiségben fogyaszt tejtermékeket. Beszéltem a háziorvossal, azt ajánlotta az elmondásom alapján, hogy ne menjünk vizsgálatra és írt fel tablettát.

Nemsokkal rá, mogyoróval is ugyanígy járt, besokallt.


Van esély arra, hogy az allergia elmúlhat?

Ehhez mennyire kell kerülnie a fiamnak ezeket a termékeket?


Előre is köszönöm!



2019. dec. 8. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
El kéne menni allergológishoz és gasztroenterológushoz .... kevés a háziorvos ide
2019. dec. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Allergiával nem játszunk! Ne hallgass rá hogy nem kell kivizsgálni, ragaszkodj a gasztroenterológiai beutalóhoz. Ő majd megkéri az ételallergia vizsgálatot is.
2019. dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Allergiát midneképp ki kell vizsgálni.. az elhanyagolt allergia súlyos életveszélyes Tuntetet okoz: pl anaphylaxia.. nekem ebbe sajnos volt már részem és nem vagyok sokkal idősebb a fiadnál...
2019. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!