Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lehet az oka, hogy allergiá...

Mi lehet az oka, hogy allergiás reakciót vált ki az íróasztalom az alkaromon?

Figyelt kérdés
Tudtommal nincs semmi allergiám. Jelenleg beteg vagyok, nem tudom számít e (megfáztam). De. Ha hozzáér az alkarom az asztalhoz, piros, duzzadt, viszkető foltok jelennek meg rajta, amik pár óra múlva eltűnnek. Mi lehet ez?

2020. jan. 14. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,h amikor nem vagy otthon, anyukád áttörölgeti egy hipós ronggyal. Vagy vmi más vegyszerrel.
2020. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valami takarítószer, vagy annak a hiánya.
2020. jan. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Csak én szoktam nedves vagy száraz papírtörlővel letakarítani.
2020. jan. 14. 08:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Annak hiányában mitől lehet?
2020. jan. 14. 08:16
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Nem tudom pontosan mi, nekem a céges íróasztalnál volt ilyen, de letakarítottam dettolos felülettisztítóval, és utána megoldódott.

2020. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is letakarítom valami erős szerrel, és bízom benne hogy megszűnik. Mindenesetre érdekes, ha valakinek van ötlete az okozójáról akkor várom, jó lenne tudni mire vagyok érzékeny
2020. jan. 14. 08:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van rajta fém, attól simán lehet. Mondjuk, nekem fából készült íróasztaltól is rendszeresen kijött.
2020. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megvolt a takarítás, látszólag megoldodott. Elmentem délután, semmi bajom nem volt, de ma hazajottem s a konyokoimen ujra kijott. Nem emlékszem, hogy az asszztaalhoz értem voln. Mi ez akkor?
2020. jan. 14. 23:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Ruha anyaga, mosópor, bármi okozhatja. Nekem annyira érzékeny a bőröm, hogy sokszor elég egy szorosabb ruha ahhoz, hogy tele legyek kiütéssel.
2020. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nem jöttem rá a forrásra, azonban már teljesen elmúlt. Másnak egy darab volt a bokámon, pont ahol a zokni vége volt. Azóta sehol semmi. Már nem szedem a lázcsillapítót, ha van olyan akkor gondolom attól lettem érzékenyebb a mosószerre esetleg.
2020. jan. 24. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!