Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Meglehet, hogy ugyanazt a kemikaliat hasznaljak rakos betegek kezelesere, mint amit novenyvedo szerkent?

A nyaron rettentesen viszketo pattanasaim jelentek meg, borgyogyasztol kapott kezelestol ideiglenesen elmult, de elojon. Antihisztamint veszek, de nem tudom, mitol van, nem szeretnek ezzel elni. Ismerosom rak elleni kezeles utan is ilyesmire panaszkodik. Volt aki kemoterapias kezeselesen, van aki radioterapian vett reszt.

Keress kérdéseket hasonló témában: allergia

febr. 2. 11:23  Privát üzenet  

A válaszok
Én a Tomi mosószertől viszketek, férjem meg az Alopyrintől. Akkor vajon ugynaz a kettő???

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 2. 11:29 Privát üzenet
IQ 2000

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 2. 11:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rosszul tettem fel a kerdest, valamilyen osszetevore gondoltam, de kosz. a segitokeszseget!

# 3/3Időpont febr. 3. 06:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Arcom kezelésére MEDINAC gyógyszert kezdtem szedni 3 hónapja. Mellekhatásként folyamatosan szájüregi fekélyek, szemhéj gyulladás és véres széklet jelentkezik nálam. Érdekelne, h...
Allergiás kiütés kezelésére ideiglenesen megfelel a Neogranormon?
Milyen krémet ajánlotok arcon lévő csecsemőkori ekcéma kezelésére?
Miért segít, miért jó a kalcium allergiás rohamok, tünetek megelőzésére, kezelésére?
Allergia kezelésére szolgáló szteroid injekciót beadhatnak orvosi ügyeleten is?
Oltáskivezetés segített valakinek ekcéma kezelésére?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!