Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől lehetnek az alábbi...

Mitől lehetnek az alábbi kiütéseim?

Figyelt kérdés

Sajnos már kb egy hete szenvedek ettől. Egyszer csak kijöttek rajtam. Azt hittem gyógyszer allergia, de abba hagytam és azóta is itt vannak rajtam.

Viszketnek is, néha nagyon, néha nem annyira.

Mast nem nagyon tudok róla mondani.

Mivel bőrgyógyászatra konkrétan most 0 esélyem van eljutni a korona miatt, valaki ha tudna segíteni az szuper lenne! :(



2020. márc. 20. 16:20
 1/8 A kérdező kommentje:
2020. márc. 20. 16:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy hét alatt nem változott semmit, akkor inkább valamelyik kemikália lesz a ludas.
2020. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én is gondoltam öblítőre. úgyhogy mostantól csak ecettel és mosódióval mosok. hátha az lesz.

Azt elfelejtettem, hogy csak a felső testemen van. (eddig)

2020. márc. 20. 16:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a problémám továbbra is fent áll, nem jutok dűlőre mitől lehet... Szerintetek ha ezzel ügyeletre megyek elhajtanak? Elviselhetetlen néha a viszketés! :(
2020. márc. 30. 22:25
 5/8 anonim válasza:

Üdv.

Végül megtaláltad a probléma forrását?

2021. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szép estét!

Igen. kiderült, hogy a kókuszzsírra voltam allergiás. Elég fura, de ahogy kihagytam az étkezésemből elmúlt. :)

2021. nov. 5. 21:28
 7/8 anonim válasza:
Ilyenkor kizárásos alapon diétáztál, vagy orvossal jöttetek rá? Ha dokival, akkor hogyan? Milyen vizsgálatokat csináltál?
2021. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Összeírtam pontosan mindent, hogy mit ettem egy nap. És kizárásos alapon mindig egy egy ételt, fűszert, olajat stb kihagytam. És így derült ki
2021. nov. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!