Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez allergia lehet?

Ez allergia lehet?

Figyelt kérdés

Estére folyton bedugul az orrom, kifújni nem tudom, levegőt is csak nehezen kapok. De csak este nehéz, napközben semmi gond, viszont néha tüsszögök. Ráadásul este köhögök is az utóbbi egy hétben.


Igazság szerint sok éve nagyon kijött rajtam a pollenallergia, akkor voltam is vizsgálaton és meg is állapították. Akkor szedtem rá gyógyszert de a következő években már nem és nem is volt annyira durva.


Orvoshoz most nem tudok elmenni mert nem fogad. :-\



2020. ápr. 2. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az allergia gyógyszerek vény nélkül is kaphatóak és az orvossal is beszélhetsz telefonon nem kell hogy fogadjon
2020. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért hagytad abba a gyógyszert? Allergia nem múlik el. Cetirizint neki. Nem vényköteles, és nagyon hatékony.

Aztán majd ha tudsz, menj el orvoshoz.

2020. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!