Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 3 év alatt 40 kg-t adtam le....

3 év alatt 40 kg-t adtam le. Teljes 1 évig nem ettem semmi édességet. Most elkezdtem újra enni de ami után eszek egyszerre elkezdek puffadni, teltség érzetem lesz, hasfájásom és néha szorulás vagy hasmenés társul hozzá. Lehet allergia?

Figyelt kérdés
Ez lehet valamilyen étel allergia miatt? Mert lehet hogy a szervezetem abban az 1 évben elszökött a cukortól és már nem akarja befogadni.
2020. ápr. 8. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Cukorhoz hozza kell szokni. Amíg azzal éltél, más volt, gyerekkorodtól...így van ez minden édesítővel.
2020. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne egyél cukrot, mert egyrészt egészségtelen, másrészt újra dagadt leszel. Életmódváltás kell, nem kampány diéták. Használj helyette eritritet.
2020. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbáld a mézet, az természetes 🌱
2020. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!