Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktáz tablettát káros szedni?...

Laktáz tablettát káros szedni? Egyik gasztroenterológus azt mondta hogy ne szedjem a másik meg hogy nyugodtan szedjem.

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos hogy ne egyek laktáz tablettával semmi tej terméket együtt mert az nem jó hanem csakis kizárólag olyan termékeket egyek ami laktóz mentes. Evvek egyezek de ha szülinapra megyek akkor nem ehetek meg egy szelet tortát laktáz tablettával mert az káros? Nem igazán értek hozzá mivel csak most derült ki hogy laktóz érzékeny vagyok. A másik orvos pedig mondta hogy nyugodtan ehetem.

#laktóz #laktáz #Laktóz intoleráncia
2020. máj. 28. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A laktóz mentes tejtermékek is laktáz enzim+tejtermék. (Laktóz mentes tej konrkétan sima tej amibe raktak enzimet kb amit te is bevennél tabletta formájában) Nem is értem mire gondol. Egyed nyugodtan.
2020. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A laktózmentes tejtermékek NEM mentesek valójában, hanem hkzzáadott laktáz enzim van bennük.
2020. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Na egyszerre írtuk. 😁
2020. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát igen így legalább még egyértelműbb :)
2020. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki." !!!
2020. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem értem akkor miért mondta az orvos hogy ne használjam a tablettát. Úgy mondta hogy ha meg akarok gyógyulni akkor ne használjam. Meg lehet a laktóz intoleranciát gyógyítani egyáltalán?
2020. máj. 28. 23:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Itt többet megtudhatsz róla

https://www.youtube.com/watch?v=_07tEYcaxMk

2020. máj. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az orvos is csak egy ember, aki gyógyszert ír fel, amelyről keveset tud,

betegségekre, melyekről még kevesebbet tud,

embereknek, akikről jóformán semmit sem tud. (Liu Pan Csen)

2020. máj. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

" A laktóz-intolerancia nem gyógyítható betegség, az emberi élet hosszát és minőségét azonban kellő diétás fegyelem és némi tájékozottság esetén nem befolyásolja. "


[link]

2020. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Figyi először próbáld ki . Én ,és még sok más ismerősöm ugyanúgy rosszul vagyunk a laktózmentes cuccoktól is ,pedig nem tejfehérje hanem laktózérzékeny vagyok . A laktáztablettát régen szedtem ,hol hatott,hol nem.

Azóta elfogadtam inkább,és elkerülöm. Valószínűleg nem véletlen,hogy a tested ellenkezik a tejes cuccok ellen .

2020. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!