Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktáz tablettát káros szedni?...

Laktáz tablettát káros szedni? Egyik gasztroenterológus azt mondta hogy ne szedjem a másik meg hogy nyugodtan szedjem.

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos hogy ne egyek laktáz tablettával semmi tej terméket együtt mert az nem jó hanem csakis kizárólag olyan termékeket egyek ami laktóz mentes. Evvek egyezek de ha szülinapra megyek akkor nem ehetek meg egy szelet tortát laktáz tablettával mert az káros? Nem igazán értek hozzá mivel csak most derült ki hogy laktóz érzékeny vagyok. A másik orvos pedig mondta hogy nyugodtan ehetem.

#laktóz #laktáz #Laktóz intoleráncia
2020. máj. 28. 23:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt semmi gondom a tej termékek fogyasztásával. 8 hónapja gyomor gyulladást kaptam és azóta lettem laktóz érzékeny. Egyik napról a másikra. Nem is tudtam hónapokig hogy miért nem javulok. Állandóan fájt a hasam meg tele voltam gázokkal. Mire most egy hónapja derült csak ki hogy laktóz érzékeny lettem.
2020. máj. 29. 16:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem muszáj menteset vennem, mert a laktáz tabletta nem hatott, pedig többet is próbáltam. Mentes termékekkel panaszmentes vagyok.
2020. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem káros, nyugodtan szedd, ha eszel tejszínes, vagy tejes ételt. Semmi mellékhatása nincs. Egy adag fagyihoz egy szem tabletta kell, de nagyobb adaghoz már kettő.
2020. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.
2020. máj. 30. 01:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!