Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges az hogy a csokira...

Lehetséges az hogy a csokira valahogy allergiás a szervezetem? F23

Figyelt kérdés
Tavaly év elején figyeltem fel erre amikor is csokit ettem és 3 napig véres széklet jött ki de nem fájt nem kellett erölködnöm meg semmi.Egy idő után eltűnt ez.Tegnap megkiséreltem egy picit csokit enni és mai is véres széklet jött ki pedig egy ideje a csoki közelébe se mentem.Lehetséges hogy a szervezetem ilyen módon allergiás a csoki rá?

2020. júl. 14. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A csoki sokakat kicsit meghajt. Lehet, hogy valamilyen bélproblémád van, amit a csokievés előhoz.

Sürgősen fordulj orvoshoz.

2020. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam már egyszer orvosnál emiatt aztán elküldött vérvételre meg persze széklet vizsgálatra és minden jó volt.Ez csak addig tart nálam amig a csoki kimegy a szervezetemből.Hónapok óta nem ettem csokit és semmi bajom nem volt meg gondoltam hogy egy nagyon minimálisat eszek és tessék.Többet tényleg nem eszek.
2020. júl. 14. 13:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt,hogy van reparonom és az használ.
2020. júl. 14. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem azért, mert kemènyebb tőle a székleted és felsérti a végbeledet? Egy barátnőm mindig tüsszög, ha csokit eszik.
2020. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hisztamin intoleranciáról van szó.
2020. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Az micsoda?

2020. júl. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!