Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valaki meg tudja mondani...

Valaki meg tudja mondani csípés vagy kiütés lenne ez?

Figyelt kérdés

Egyre több van rajtam kézfejem is már arcomon hasamon lábaimon.Én ágyi poloskára gondoltam,de kiköltöztem abból a szobából de ugyan úgy rajtam van.Nagyon erős viszketése van.


[link]

[link]


2020. júl. 15. 11:47
 1/9 A kérdező kommentje:
2020. júl. 15. 11:50
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag semmit nem látni a képen, így bármi lehet.


Ha ágyi poloska, akkor simán lehet, hogy a kanapén vagy másik szobában is van.

2020. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Inkabb csipesnek tunik.

Viszont van egy helyes kis fibromad ott vall fele :)

2020. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a vízmelegítő őr láng nyílása.De nem arra voltam kíváncsi mi van a háttérben
2020. júl. 15. 12:00
 5/9 A kérdező kommentje:

Hátha jobban látszik.


[link]

[link]

2020. júl. 15. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet simán ágyipoloska, vagy atka is. Ezek az egész lakásban elterjednek. Van kisállatod? Bolha csípés is hasonló. Nálunk, úgy kb.20.évvel ezelőtt,egy befogadott kóbor cica, az egész lakást össze-vissza bolházta! Nekem akkor hasonló csípésekkel volt tele a testem. Alig bírtuk ki írtani.
2020. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszöszöm a vâlaszt.Igen van why kutya Meg why macska AZ èrdekes AZ hogs hàrman lakuknk egy hàzban is ez csak rajtam van 2 here
2020. júl. 15. 16:04
 8/9 A kérdező kommentje:
2 hete
2020. júl. 15. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak nekem volt csípésem! De úgy képzeld el, úgy elterjedt a bolha, hogy ki kellett dobni az ágyamat, a szőnyegeket, festeni kellett..Anyámék majd agyonvertek,az állat mániám miatt. Amúgy nagyon alattomos dolog, mire észre veszed elterjed. Látni nem láttuk soha, de a macskában voltak! Az orvos csípés alapján mondta,hogy mi ez. Nézd meg az állatokat,ha van pár darab benne, és néha bejárnak, elég ha csak bejönnek már elszórhatják. Azok meg ugrálnak mindenfelé.
2020. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!