Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Solutio Antisudorica--->Valaki...

Solutio Antisudorica--->Valaki tud róla valamit mondani? Hány éves kortól ajánlott?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nagyon izzadós vagyok és idegesít hogy pl. tavasszal nem tudok normális pólót felvenni, mert meglátszik a folt.Kérlek segítsetek ezzel kapcsolatban!
2012. febr. 21. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan 14-15 éves kortól lehet használni, de nem vagyok szakértő, csak tippelek.

A környezetemben többeknek használt, nekem egyelőre sajnos nem, kb két hete használom. 300 Ft körül van egy üveg, egy próbát megér, hátha beválik. Sok-sok idegességtől és félelemtől, önbizalomhiánytól menthet meg, remélem, nálam is be fog válni idővel...

2012. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon erős alumíniumtartalmú izzadásgátló, ha érzékeny a bőröd vagy fémérzékeny vagy, akkor nem ajánlom. Ecsetelő folyadék, egy vattapamaccsal kell felvinni - nagyon olcsó, így megéri egy próbát tenni vele. Közvetlenül borotválás/epilálás után nem szabad használni, maga a hónaljborotválás viszont ajánlott mindenkinek, aki erősen izza. Ha fekete ruhát hordasz, akkor óvatosan használd, mert bár az üvegben színtelen a folyadék, de száradás után fehér foltot hagy.
2012. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elég sűrűn használom ezt a szert, tényleg jó, de nálam kell pár nap használat, miután hatni kezd, és ha egy napot kihagyok, akkor borul az egész...

Tényleg ne használd borotválás után, mert eléggé csíp olyankor, viszont nekem a fekete pólón soha nem hagyott nyomot.

2012. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :D
2012. febr. 21. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!