Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szerintetek ez milyen csípés...

Szerintetek ez milyen csípés lehet?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra keltem, hogy ezek vannak a lábamon, fáj, ég, néha viszket.

Tegnap is egész nap a lakásban voltam, szóval nem tudom mi lehet.


[link]



[link]



2020. júl. 20. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Agyi poloska csipes ilyesmi.
2020. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Agyi poloska. Nekünk is volt, költözött a felettünk Levő szomszed es hozzank jöttek le a csöveken keresztul:) nekem is ilyen volt, de egyébként nezz szét a bútorok mogott. Leginkabb este. Húzd ki az agyad es nezd meg gyorsan, mert borzaszto gyorsak. Vagy a huzatokat nezd át. Nekem anyukám így vette eszre, szedte le a parnahuzatot. Addig azthittuk allergia. Es ott bújtak meg, baromira sajnalom ha tenyleg az lesz mert azt nem kis munka es nem kis penz kiirtani onnan. Rengeteg bútort matracot kellett kidobnunk, de azt tudom tanácsolni h az irtás után menjetek el otthonrol vagy 2 hétig. Vagy 1. Nekünk is így sikerült végül. Ugyebar azok vérrel táplálkoznak, es ha nem vagytok ott elpusztulnak, mert nem tudnak mit enni. Sok sikert 😟
2020. júl. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vantel ***** válasza:

Nincs tapasztalatom benne,de egy ötletem van ha nem tudsz elutazni.

Olyan ágyat eszkabálj ameik lábakon áll és a lábait tedd mosószeres vízbe. Ne lógjon le ágynemű a földre. Amosószeres víz természetesen edényben legyen.

szerintem így éjjel nem tudnak elérni. Persze nehéz kivitelezni,hogy ruhával ne hurcibáld fel,de szerintem megoldható.

Egyébként részvétem,nagyon kellemetlen élethelyzet lehet.

2020. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta nem volt csípésem. Éjszaka megnéztem az ágyat, ágy mögött, nem láttam semmit. Az ágyon is körülnéztem, semmi.

Egy csapdát is felállítottam de nem volt benne semmi.

Azóta nem csípkedtek meg.

Persze tudom, hogy még nem biztos, hogy nem poloska, de mégis reménykedem.

2020. júl. 22. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!