Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől van jellemzően a hátam...

Mitől van jellemzően a hátam és a vállam szinte teleszórva pattanásokkal?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor az nem allergia...
2020. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem valami kajcsit nem bírok.
2020. aug. 9. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan. De ez nem allergia. Én használok rá mindenféle bőrradírt, krémeket stb.
2020. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kaja, zsíros krém, új öblítő, nekem mondjuk az IR se segített a helyzeten...
2020. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdést feltevő!


Nagyon egyszerűen kigyógyítható a pattanások okozta probléma:


1, az emberi máj túlzott mérgekkel való telítődése okozza a bőrön levő sok-sok féle elváltozást.

2, a legfontosabb az lenne, hogy a máját kell ,,méregteleníteni"=diétás étrend, és mindezt párolt zöldséggel, sok-sok nyers zöldséggel lehet elérni!

3, óvakodni kell a mai ,,kultur-mérgektől"= margarinok, félkész ételek, konzervek,amelyek telis-tele vannak Na-Glutamáttal stb...stb.

4, kaphatóak ,,máj-méregtelenítő" teák, is!

(Természetesen más okból kifolyólag is lehetnek elváltozások az emberi bőrön, pl. egy nagy labor vizsgálat (vér-vizelet-széklet), is sok mindenre ,,fényt deríthet")

Soha ne feledje a gyógyítást belülről kell kezdeni, nem különféle ,,kencéket" kell kenegetni a bőrre!

Álljon itt egy nagyon jó hasonlat:

- ha valakinek a személy gépkocsijának a ,,műszer-falán" világít az olaj-nyomás hiányát jelző lámpa, akkor nem az a megoldás, hogy bekenegetjük az izzót ,,Nivea" krémmel!

Hanem megnézessük az olajteknőt autószerelő szakemberrel pl.hogy nem-e repedt meg az olaj teknő, és ott folyt el az autóból az olaj!

Tehát ,,az okot kell kezelni-megszüntetni, és nem a tünetet"!!!


Üdv.

Okleveles természet gyógyász.

2020. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves természetgyógyász válaszoló,


Valóban lehet hogy a máj így méregtelenít. Hiszen méreg mindenkiben van, főleg ha még valaki gyógyszert is szed. Az én hátam viszont mint egy bárányhimlősé. Nem is hordok ezért az utcán pántos pólót, mert szörnyű.


Orvosi diétán vagyok a pajzsmirigyem miatt mert minden baj van vele ami ezzel a miriggyel csak lehet, tehát glutént már nem ehetek, 70%-ban pedig legelek mint egy elb*szott kecske, utálom.:( Más betegségem nincs.


Nem kenek magamra a tusfürdőn és naptejen kívül semmit.

Tudom hogy belülről kell kezdeni, az allergiára pedig azért gondoltam, mert mikor családtagnak mutattam a hátamat, rávágta, hogy "kaja" - igen, azt hiszik sz*rul eszek, holott minden bevitt falatomat látják és megszabják.

Végérvényben én az egyes pontra, tehát a méregre gyanakszok, ami bármitől eredhet.

Mindenesetre az ok- és tünetmegszüntetésen étrenddel és gyógyszeresen is rajta vagyunk, a pattanásaim viszont túlzás nélkül este még nincsenek, reggelre viszont tucatnyian.

2020. aug. 12. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is pattanásos vagyok mostanában, nekem a meleg miatt jönnek ki
2020. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha reggel van, és este nincs, akkor az ágyamat cserélném le próba képpen. ágyi atka, poloska, élősködő.


lehet pizsama anyaga, vagy mosószer is, de akkor a nappali ruha is okozhatná...

2020. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha helyreáll a hormonháztartásod, a bőröd is helyrejön.
2020. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8 Lecseréltem az ágyamat is. Ettől teljesen más okból, de ugyanúgy számít.

Mikor 30 fok van éjjel-nappal, nem tudok pizsamában aludni, és nappal is vékony pántos felsőben vagyok, mert alig bírom így is.

2020. aug. 15. 09:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!