Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Másnak is jönnek ki csalánkiüt...

Másnak is jönnek ki csalánkiütései, ha valamit undorral eszik?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta ezzel küzdök, de sehol sem találok rá magyarázatot, hogy mi ennek az oka. Nincs semmilyen ételallergiám, se lisztre, se tojásra, mégis minden egyes alkalommal ha galuskát eszek- LEVESBEN!- rendre kijönnek rajtam a kiütések. Ha pörkölttel eszem szárazon, nincs tőle semmi bajom. Ezt csak azzal tudom megmagyarázni, hogy a levesben lévő galuskát undorral eszem. Persze nyilván ezt könnyen ki lehet kerülni, de a környezetemben még senki nem hallott ilyesmiről és sehol nem találok erre magyarázatot, hogy ez mitől lehet.


Valaki van még hasonló helyzetben? Ti meg tudjátok magyarázni ezt a jelenséget?



2020. aug. 16. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valamitől undorodsz, akkor miért eszed?


A kérdésre a válasz: nekem nem volt ilyen, mert amit nem akarok megenni, azt nem eszem meg.

2020. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyes vagy gyermekem! De nem arra vagyok kíváncsi, hogy mi mindenért nyavalyogsz anyucinak. Arra vagyok kíváncsi, hogy ilyenkor mi vált ki allergiás reakciót a testben és hogy alakulnak ki a kiütések. Csak akkor kell válaszolni, ha tudod is a választ; merthogy ennélkül a komment nélkül is teljes életet éltem volna - az is biztos.
2020. aug. 17. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!