Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mehetek így iskolába?

Mehetek így iskolába?

Figyelt kérdés
Ma voltam az orvosnál, pollen allergiám van. Folyik az orrom. Azonban holnaptól már mennem kell, a tanárom meg mondta, hogy benne van a házirendben, hogy, aki beteg nem mehet. Most mi lesz?
2020. szept. 15. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem betegség, hanem egy állapot. Gyógyszer mellett tünetmentes.
2020. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a nagy kérdés most munkahelyen, szabály hogy légúti panaszokkal tilos bemenni, és minden reggel jelentenünk kell az egészségi állapotunkat. Na most nekem minden reggelem azzal telik, hogy fuldoklásig köhögök és folyik az orrom. A főnököm nem tud erre mit mondani, fog beszélni az ő főnökével hogy mi legyen most velem.

Úgy tűnik, 2-3 hónap kevés volt a döntéshozóknak arra, hogy ilyen alapszintű kérdéseket megoldjanak. :(

Én szerintem a helyedben megpróbálnám az igazgatót megkérdezni.

2020. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orvostól kérj egy igazolást, hogy pollen allergia miatt vagy náthás és azt vidd magaddal a suliba.
2020. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptam egy papírt a tetsztről
2020. szept. 15. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!