Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beteg vagyok. Igy minden...

Beteg vagyok. Igy minden egybe osszejott. Mit kene ennem amitol jobban leszek es holnap mehetek iskolaba? Gyumolcsok? Vagy mi? Mit ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Fontos lenne..Hanyas-hasmenes-laz-hasfajas..

2017. jan. 15. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

meleg tea,piritós kenyér hagymával általában jó szokott lenni betegségekre!

Kevés kajákat enni,nem túl megterhelő ételeket! egyszerre

2017. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én éppen most estem át rajta (utolsóként a családban).

Mivel fájt a hasam még a víztől is, csak pár bögre mézes kamilla-borsmenta teát ittam, kis adagokban (a kiszáradás elkerülése érdekében, plusz takarítja a gyomrot). Betakaróztam melegen és kb. egész nap aludtam. Másnapra már tudtam enni, először banánt ettem, ebédre egy tányér húslevest (lé + zöldségek), aztán délután még egy banánt, és bevettem egy probiotikumkapszulát, azóta napi 1-et. Nekem így kb. 2 napig tartott az egész.

A helyedben holnap dokihoz mennék, még ha jobban is leszel, nem jó ötlet az egész osztályt megfertőzni. A doki majd megmondja, meddig kell otthon maradnod.

2017. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!