Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vizes hasmenés mitől lehet?...

Vizes hasmenés mitől lehet? Mit lehet tenni? Mikor mehetek iskolába?

Figyelt kérdés

Szóval úgy kezdődött a betegségem, hogy múlt hét szerdán nagyon fájt a torkom, aztán éjjelre belázasodtam, csütörtökön már nem mentem suliba természetesen és egész nap feküdtem, volt 39,4 fokos is a lázam. Péntekre már kicsit jobban lettem, már csak hőemelkedésem volt, de émelyegtem meg hasmenésem is lett. Szombaton ugyan ez, de vasárnap már jobban lettem, wc-re egyszer mentem, de a hasmenésem se volt már olyan vízszerű, csak egy kicsit puhább, mint kellene, ezért már ettem rántottát is, de azon kívül semmi olyat. Úgy volt, hogy ma már megyek, de reggel megint visszajött az a vízszerű hasmenés, és ma már vagy 6-szor voltam wc-n. Hányingerem is van, de szerencsére nem kell.


Most érettségizek és azért beszeretnék, még menni így utolsó héten, hogy ne maradjak le a dolgokról, de szerintem holnap se megyek így...

Vagy szerintetek? Igazolásom, csak máig van, szóval vissza kéne mennem orvoshoz, aki amúgy csak annyit, mondott, hogy pihenés meg diéta.


2016. ápr. 25. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Benyaltál valami vírust, szerintem még maradj otthon. Szedj valamit hasmenés ellen, hátha használ, de jobb lenne, ha nem mennél be, és nem fertőznél meg másokat. Nem leszel népszerű, ha hasmarsot csinálsz az osztálytársaidnak éppen az érettségire.
2016. ápr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szedtél antibiotikumot a torokgyulladásra attól is lehet, de vírusos hasmenés is, menj el a háziorvoshoz.
2016. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!