Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tegyek, ha kijött az őszi...

Mit tegyek, ha kijött az őszi allergiám, amitől napi 8-9x tüsszögök, az osztályfőnököm hazazavart, hogy ne menjek így iskolába, de az orvos meg nem ír ki?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nekem ki szokott jönni ősszel és tavasszal az allergia. Az osztályfőnököm mondta, hogy nem akar látni az iskolában addig, ameddig meg nem gyógyulok, mert koronavírus van, és jobb félni, mint megijedni. Ma délután rendelt az orvos, elmentem hozzá, azt mondta, hogy egy kis megfázással nem fog kiírni. Hát amikor meg mondtam, hogy allergia, akkor még ki is röhögött. Mit tegyek?
2020. szept. 16. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van hogy aki allergiás, annak be kell róla hoznia egy papírt. (Sajnos nem tudom honnan lehet szerezni, gondolom el kell menned allergia tesztre) És ha van róla "igazolás" akkor bemehetsz az iskolába, csak tüsszögés után gyakrabban kell kezet mosnod.
2020. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondtad volna neki hogy inkább megijedek mint hogy félelemben éljek. Amúgy az ilyen ofõt addig pofoznám hogy még délután se akarjon haza engedni az oskolából.he'
2020. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Okos ofod van, igy helyes!👍😊

Nem lehet tudni ki fertozott es ki nem, plane hogy napi 900 fertozottnel jarunk es eletveszelyes kozossegekben tartozkodni.


Elmesz szepen az allergologiara, kersz egy friss papirt azt bemutatod suliban es ennyi.

2020. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Azt vágjátok, hogy mekkora várólista van allergiavizsgálatra? Ha most kérnek időpontot egy gyereknek, talán jövőre kap.
2020. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kértem, és 5 hét múlva van időpont. Na?
2020. szept. 17. 15:06
 6/6 Metionin ***** válasza:
Az mák, én 8 hónapot vártam anno :D
2020. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!