Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Fehérje érzékenység, vagy...

Fehérje érzékenység, vagy allergia?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 26/F


Körülbelül három hónapja kezdtem el a testépítést, és asszem harmadik hete iktattam be a fehérjét a rotációba.


Nekem az a problémám, hogy két különböző (amúgy minőségi fehérjét) próbáltam ki, de az egyik (még szedtem) brutális impotenciát okozott, a másik szintén bekavart, de még szagosodott, és válladékozott tőle odalent...


Na most mondanom sem kell, hogy eszméletlenül megijedtem, alig egy hete elmentünk vidékre dolgozni, ahova nem vittem magammal a fehérjét, és csak edzettem, majd láss csodát helyreállt a rend!

Se szagok, se potenciális probléma. Ergo bejött a fehérje elvonó.


A kérdés : Van-e lehetőségem pótolni a fehérjét, vagy egyéb megoldást teremteni rá?

Az egyik fehérje vegán volt, de mint tapasztalataim kimondják, sajnos nem jött be.. :(


Gondoltam, hogy elmegyek orvoshoz kivizsgáltatni magam, de adtam esélyt ennek az oldalnak, hogy pár hozzáértéssel bíró ember tud itt nekem segíteni, amit előre is köszönök! :)



2020. okt. 18. 11:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!