Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ekcéma lenne vagy valami más?

Ekcéma lenne vagy valami más?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lentebb csatolok képet.

Szóval, kb egy ujjbegynyi az egész, hétfőre kaptam időpontot a bőrgyógyászhoz. 1-2 hete kezdett el viszketni, először azt hittem, csak ki van száradva a bőröm.. de nem igazán. Szőrtüsző gyulladásra tippelek, de hétfőig nem tudok megülni a seggemen. (Igen ez a lábamon van, és igen feketére van tetoválva.. de maradjunk a témánál.) Kórházban nem fogadtak, ismerősöm javasolta a sürgősségit, haza is küldtek. Tetrán, betadin, octenisept.. már mindent használtam. :D

Valakinek volt már hasonló?

[link]



2020. nov. 25. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Nekem úgy tűnik hogy tényleg szőrtüsző gyulladás, bár nem sok vehető ki a képről.


De miért kell ezzel a sürgősségire menni? Haldokolsz miatta? Meg ezt sem értem, hogy minek minden nyavaját rákenni.

2020. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Doki javasolta, mielőtt valami mást gondolnál. :)
2020. nov. 27. 17:54
 3/3 A kérdező kommentje:

Gyulladás csökkentővel és fertőtlenítő.

De köszönöm a válaszod. :)

2020. nov. 27. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!