Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás tünetek az oolong...

Allergiás tünetek az oolong teától?

Figyelt kérdés

Nem is tudom nagyon hova sorolni. Vettem szálas oolong teát, mivel sok jót hallottam róla ,és ki is szerettem volna próbálni. Este lefekvés előtt ittam, és másnap reggelre vörös szemekkel ébredtem. A szemem sarkában, pedig elég nagy csipák gyűltek össze. Először nem hittem, hogy emiatt történt, későbbi fogyasztás alkalmával ugyan ez történt. Más tünetem nincs, csak a szemem reagál így.

Lehetséges, hogy van valami anyag benne, ami allergiát válthat ki? A furcsa az, hogy sok teát fogyasztok, és eddig egyiknél sem fordult elő ilyen. Valakinek volt hasonló tapasztalata?



2020. dec. 29. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a terméket, de én inkább mellékhatásnak nevezném, ez nem allergiás reakció.
2020. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!