Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Teafa olaj szájba kerülve...

Teafa olaj szájba kerülve okozhat halált?

Figyelt kérdés
100%-os teafaolaj véletlen rácseppent a számra így véletlen lenyeltem. Kezdjek aggódni vagy nincs okom pánikra?
2021. jan. 3. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikolj:)
2021. jan. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Okés köszi
2021. jan. 3. 00:18
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Hány éves vagy?

Egyedül élsz?

Bocs de az ilyen kérdéseknél ez jut eszembe.

Rácseppent? Azt le is kellett nyalni a szádról.

Egy ilyen cseppentőn keresztül minimális mennyiségű jön ki.

Ha nem 10- éves vagy, magadtól is kéne tudni, hogy amit használsz, mérgező vagy sem.

Ha gyerek vagy, miért nem kérdezed anyádat?

2021. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom nem használtál még ilyen olajat. Nem nyaltam le csak az ajkaim között bement a számba mivel olajról. Az üvegére pedig az van írva, hogy nem mérgező, de több helyen írták, hogy az és elég kemény allergiás reakciókat is válthat ki. Csak megijedtem, hogy kis mennyiségben is előfordulhat-e ilyen
2021. jan. 3. 00:54
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Elmondom, hogy higitva,fogíny

gyulladásra,ecsetelőként is használtam már.

És még nagyon sok mindenre.

2021. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez így van, de ez 100%-os. Nem volt hígítva. Na mindegy nem akarok veszekedni. A lények, hogy kicsit megijedtem, de megírtátok, hogy nincs baj. Ennyi
2021. jan. 3. 01:04
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Rá van írva, hogy nyálkahártyára, szembe - szájba ne kerüljön. Nem tudom hány csepp, de igen okoz halált.
2021. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Most hirtelen ezt találtam.

Ne félj nem halsz meg.

Bocs de nem gondoltam, hogy valaki komolyan bepánikol.

2021. jan. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden illóolajjal vigyázni kell. Én szoptatás alatt akartam gyógyszerek helyett használni, de előtte utánaolvastam a neten és rájöttem, hogy jobb velük vigyázni. Simán belélegezve is okozhatnak mérgezést, mivel baromi jól szívódnak fel az orrnyálkahártyáról a véráramba.
2021. jan. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem te nem ittál meg 5 millilitert, csak azért linkelem be, mert nem árt ezekről tudni.

2021. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!