Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez lehet a túlzásba vitt...

Ez lehet a túlzásba vitt kamillateától? Több lent!

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a probléma, hogy november közepe fele elkezdtem meginni napi 1 bögre kamillateát, egészen január elejéig. Nemtudom pontosan mikor kezdődött az, hogy hirtelen ha melegem lesz, nagyon elkezdek viszketni szúró potnokban, és általában szörnyen idegesítő (fej, vállak, mellkas, kéz). Ez legtöbbször akkor jön elő, ha fürdök, csípőset eszek, tüsszentéskor, vagy nevetek. Most jutott eszembe, hogy lehet a teától van, rá is kerestem és 2 hetente szünetet kellett volna tartani (amit én ugye nem tettem meg). A lényeg a lényeg, hogy már jó 2 hónapja kerülöm, és még mindig nem múlt el sajnos. Ha nem is a teától, akkor mitől lehet, és valami megoldással tudtok segíteni?

2021. febr. 17. 22:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Bízom benne azért, hogy valakinek volt már ilyen problémája, és megtalálta rá a megoldást.
2021. febr. 17. 22:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem. A tulzasba vitt kamillatea szorulast, a belboyhok kiszaradasat okozza.

Ez nem tulzott mennyiseg, es biztos, hogy nem a kamilla miatt.

2021. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!