Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért van az hogy minden nap...

Miért van az hogy minden nap vakarozom?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a személyes higiéniam.. pár hónapja költözés és életmód változtatás is volt.. 3 hónapja folyamatosan naponta vakarozok lábon általában néha felsotestemen is és lábon ha combomat erősebben vakarom 2-3x ott marad a helye és elég nagy méretben 10-20cm fekete hely és nem értem miért.. az elején nem maradt ott a helye most meg úgy néznek ki a lábaim mintha balesetem lett volna vagy valaki megvert volna lol.. ez lehet allergia?

(Nem eszek hust, tejterméket se nagyon, inkább sok tengeri étel meg tojás zöldség gyümölcs)


2021. febr. 26. 23:52
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Meg kellene nézetned a vércukor szintedet.
2021. febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ekcéma is okozhatja, időjárás, illetve a hal pl. allergizáló is lehet.
2021. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En 2 eve szenvedek ezzel, rengeteg orvos latott mar, meg az onkologian is voltam kivizsgalason. Semmi sem hat. Mar megszoktam igy elni.
2021. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De ilyen piros pöttyök vannak rajtam

Lábon főleg

Régebben a kezemen volt de egy krémmel elmúlt és folyamatosan használom.. azóta semmi sincs a kezemen.. a doki anno mondta hogy ez kiterjedhet az egész testre.. allergia tesztet javasolt

2021. febr. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!