Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Méhcsípés allergiával valaki...

Méhcsípés allergiával valaki kapott már covid-oltást? Volt valami reakció oltás után?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy méh lenne a vakcinában, de feltétlenül jelezd a háziorvosnak, oltóorvosnak, tudni fogják, hogy melyik vakcinát kaphatod ilyen allergia mellett.
2021. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valahogy nem jól viselem mostanában az ilyen erőltetett vicceskedést.


Tudod,baromira nem vicces az,ha valakinek olyan súlyos allergiája van,hogy anafilaxiás sokkot kap egyetlen csípéstől,és fulladás közeli állapotba kerül pillanatok alatt.

2021. ápr. 16. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is ilyen súlyos allergiája van méhcsípésre. Pfizert kapott két hete, semmilyen tünete nem volt. Ő is aggódott emiatt, az oltóponton azt mondta neki az orvos, hogy aki allergiás a rovarcsípésre, nyugodtan kaphat oltást. Nekem antibiotikum allergiám van, szintén súlyos, Penicillinre, arra is azt mondták, hogy nyugodtan oltható vagyok, nem kontraindikálja az oltást, így mondták. Én is Pfizert kaptam, nekem sem volt semmi tünetem.
2021. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon köszönöm a válaszod!#3

2021. ápr. 16. 20:23
 5/6 szeszka válasza:
a lányom kapott astra zenecát és nem volt probléma
2021. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben az Anyukám is megkapta a Pfizert és nem volt gond.Köszi a válaszokat.
2021. ápr. 22. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!