Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Fürdés közben elkezdenek...

Fürdés közben elkezdenek megjelenki rajtam piros foltok. Miért?

Figyelt kérdés
Kb 1,1-5 éve kezdődött hogy eszre vettem higy fürdés után piros foltok lesznek a melkasomon. Eleinte csak 1-2 és csak ha nagyon sokáig voltam a vízben, aztán egyre több egyre hamarabb. Most kb fél óra után kezdenek kijönni és kb 20 db 50 es nagyságú piros folt lesz a melkasomon, hasam felsö részén, oldalamom. Mi lehet ez?

2021. ápr. 30. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy allergiás a tusfürdődre?
2021. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
menj el bőrgyógyászhoz, nála jobban, biztos nme válaszol itt senki
2021. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nagyon klóros a víz nálatok,nálunk ez a baj.
2021. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A víz az elég klóros konkrétan inni nem is lehet szinte mert csak megnyitom a csapot és tiszta klór szag van, de mióta ilyen lett a víz az előtt is volt ez már. Tusfürdőre lehet de nem tudom, mert ha csak szapant használok akkor is kijön.
2021. ápr. 30. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzőkkel.

Bár nálam is van ilyen, de csak a túl meleg víznél, és csíkokban jelentkezik.

Alig 2 évecskébe került kideríteni, és diagnosztizálni a másodlagos polyglubóliát.

Szerintem kezdj a szappan cserével. Nálad más a helyzet.

2021. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!