Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Idén másnak is durvábbak az...

Idén másnak is durvábbak az allergiás tünetek?

Figyelt kérdés
Többektől hallom. Annyi, hogy én májusban esetleg június elején szoktam allergiás lenni de közel se olyan erősen, mint most. Most szinte kibírhatatlan, a nap 24 órájában érezni. Nem tudom pontosan mire lehetek allergiás (gondolom aminek májusi virágzása van), de idén ugye ez májusban elmaradt (allergiás se voltam) és csak később kezdődött, de megállíthatatlan és szokatlanul erős. Az allergia gyógyszerek se használnak már. Erősebb idén a koncentráció?

2021. jún. 16. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nekem is eléggé durva már napok óta szenvedek, egész nap tüsszögök és fújom az orrom, meg könnyezik a szemem is..Gyógyszer nekem sem használ,néha 1-2 óráig jobb,aztán ismét felerősödik :/
2021. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma valahogy használt a gyógyszer de cserébe rohadt álmos voltam
2021. jún. 17. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak pontosan?
2021. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

orrfolyás, torokviszketés, szemviszketés leginkább, meg tüsszentés.

Valahogy ma már jobb volt, nem tudom mitől, csak a torkom kapart. Ma nem vettem be semmit

2021. jún. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!