Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kiütések az alkaromon?

Kiütések az alkaromon?

Figyelt kérdés

Pár napja kiütéses lettek a karjaim, sok pici apró, leginkább bőrszínű pötty. Leginkább az alkarjaimon látszik.


Volt egy naptejem amit az arcom nem bírt, gondoltam kipróbálom akkor testre és mikor kipattogtam azt hittem, hogy attól hogy a bőröm se bírja, mert 2 napig vastagon kentem magam mert mindkét napot napon töltöttem.


2 nap és elmúlt akkor nem itthon voltam.


Következő napra menéskor másik naptejet használtam amit az arcom szeret, de ugyan úgy kipöttyösödtem és másnap délutánra szinte el is múlt.


Volt mikor megin napon voltam naptej nélkül akkor nem volt kiütés azonnal csak kicsit később lett.


Tegnap megin naptej a napon levés miatt mára megin pöttyök.


Most akkor mitől? Mert naptej nélkül és naptejjel is pöttyös lesz a kezem, az arcom meg nem pedig ugyan azt kenem oda is minden nap.


Tavaly a tenyereim voltak hasonló pöttyösek ha izzadtak és viszketett is, most nem viszket de a szúrja a szemem a sok kis pötty.


De 1-2 nap alatt el is múlnak rögtön.


2021. jún. 18. 13:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!