Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Sos! Vény nélküli kapható...

Sos! Vény nélküli kapható allergia gyógyszer? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Tavaly nem mentem el vizsgálatra, így most gyógyszer nélkül kell átvészelnem, de már konkrétan aludni nem tudok a pollenallergiától. Lehet kapni vény nélkül allergia gyógyszert ami jó és használ is? Lehetőleg olyat ami nem álmosít el mert sokaktól hallottam hogy van egy pár ami nagyon elálmosít, én viszont éjszakás lennék így ez nem lenne túl jó.
2021. júl. 23. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Cetirizin
2021. júl. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En cetirizint szedek. Reggel este.
2021. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is Cetirizinet szedek.
2021. júl. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az vált be.
2021. júl. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pollenallergiára a Telfast vált be. Napi egy. De mometazon orrsprayjel. De azt háziorvos is felírhatja.
2021. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a Telfast-Mometazon vált be. Pár éve, mióta orrsövény műtétem volt, nem kell orrspray. Napi 1 Telfasttal tünetmentes vagyok, pedig nagyon erős pollenallergiám van.
2021. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!