Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pár gyümölcstől és zöldségtől...

Tomi10 kérdése:

Pár gyümölcstől és zöldségtől "viszket" a torkom szerintetek ez mitől van?

Figyelt kérdés
Pár éve vettem észre először, amikor kérdezik, hogy kérek-e valamilyen gyümölcsöt akkor már automatikusan nem-et mondok, mert tudom hogy viszketni fog a torkom.

2021. júl. 25. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
És pár év alatt nem jutottál el pszichológushoz, hogy kezeltesd a Pavlovi reflexedet?
2021. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A pirospacsizókat kéne felkeresned, ők jobban tudják.
2021. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha viszket vagy csíp a szám a zöldpaprikától és az almától. Először permetre gyanakodtam, de bio kiadásútól is viszketett már, úgyhgy passz.
2021. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
De, a kérdező, előre bedumálja magának.
2021. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Allergia, fiamnak az őszibarack okoz ilyen irritációt.
2021. júl. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamat is kiröhögték ezzel. Most meg kiderült, hogy allergiás a citrusfélékre, a paradicsomra és a zellerre. Ja meg a mogyoróra is.


Néha kifejezetten szenved egy-egy gyümölcstől, máskor meg nem. Allergia, ez biztos. Kerülni kell azt, ami panaszt okoz.

2021. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem édesanyámnak főleg az alma irritálja a torkát, és ilyenkor "köszörüli a torkát" viszket a füle stb... meg vörös lesz a szeme, szóval nem hülyeség sajnos így inkább kerüli ezeket az almaféléket. Nem lesz tőle komolyabb baja, csak nem éri meg 1 óráig az allergiás reakciót tűrni neki egy pár falat almáért.
2021. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!