Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha macskaszőrre, és kutyaszőrr...

Ha macskaszőrre, és kutyaszőrre is allergiás vagyok, akkor más állat szőrére is sanszos hogy az vagyok?

Figyelt kérdés
Macskaszőrre nagyon durván, kutyára kevésbé, de sajnos elég sok allergiát örököltem, de gondolkoztam csincsillán esetleg, vagy valami kis szőrmók állaton, mert cica lenne a nagy favoritom, de az esélytelen borzasztóan bedagad a szemem tőle, és fulladok így nem merem megkockáztatni, de ha van valami sztoritok, hogy ti hogy oldottátok meg, vagy milyen fajta cicával esetleg kutyussal szívesen meghallgatom.

2021. júl. 27. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van szőrtelen, antiallergén macska is :)
2021. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Igen? Sajnos én azt olvastam, hogy még a pucér cicáknak is vannak elvileg kis mikro szőrei, ami szintén előhozhatja ezt. Tudod nagyon sok cicát megsimogattam, és mindig előjött ez, és borzalmasan félek tőle, mert k*rva szar érzés, de viszont imádom az állatokat, és ez egybe nagyon nagy szívás nekem.
2021. júl. 27. 00:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami allergia elleni gyógyszer nem segít? A cicás kategóriában ugyanerről a problémáról írtak, és ott valaki azt mondta, hogy erre Cetirizint szed, és az bevált.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=macskasz%C5..


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2021. júl. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Autoimmun ***** válasza:
Szia. Nem a szőrre allergiás az ember, hanem az állat nyálában lévő bizonyos fehérjére. Emiatt allergizál a kopasz macska is. Mi orosz kéket veszünk, ez a fajta sokkal kevesebbet termel ebből a fehérjéből, így a reakció is minimális. Teljesen antiallergén macska nincs.
2021. júl. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!