Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nem kapok rendesen levegőt?

Nem kapok rendesen levegőt?

Figyelt kérdés
Kollégiumban vagyok, és nagyon sok por van itt, amire allergiás vagyok és még asztmás is. A szobában viszonylag minden oké, de folyosón és az iskolában is rosszul vagyok. Első nap még bírtam, aztán este eldugult az orrom és a számon vettem levegőt, reggelre már a torkom is fájni kezdett emiatt. Semmi más bajom nincs, csak levegőt nem kapok, olyan mintha égne az orrom, meg a torkom is. Gyógyszerem, semmim nincs nálam. Valahogy ezt meglehetne oldani? Tudom, hülye kérdés, de szeretnék levegőhöz jutni és kibírni ezt a hetet.

2021. szept. 6. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárból allergia ellenes szer szerintem jó lenne
2021. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elmentél koleszba gyógyszer nélkül, mikor allergiás és asztmás vagy?

Recept nélkül tudsz venni cetirizint allergiára, de az asztma gyógyszered (esetleg pipád) kuvva gyorsan vitesd oda valakivel.

Már ha igazoltak a betegségeid, és gyógyszeres kezelésre van szükség.

2021. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az asztma gyógyszereim itt vannak, csak pipám nincs most, mert 2hete fogyott ki. Azt nem tudtam, hogy gyógyszertárból kérhetek allergia ellen orvosilap nélkül, de akkor ma elmegyek érte, köszönöm!
2021. szept. 7. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!