Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka,hogy néha úgy...

Mi lehet az oka,hogy néha úgy érzem nem kapok rendesen levegőt?

Figyelt kérdés
Régebben egyáltalán nem volt ilyen problémám,de az utóbbi időben màr nem ez volt az első hogy úgy érzem nem kapok rendesen levegőt.Maszkot is csak napi 1 órát hordom,amíg boltban vagyok,meg amíg megyek a buszon a munkahelyre,de az oda vissza csak 40 perc naponta.Most kinyitottam az ablakot,de nem lett sokkal jobb.Valami lenne a tüdőmmel?

2020. szept. 25. 22:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Elég ijesztő amikor rámjön,nem tudom hogy most jobban leszek,vagy megfulladok?Most egy kicsit jobban vagyok.
2020. szept. 25. 22:20
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Ezt a maszk okozza. Visszaramoltatja a tudobe az elhasznalt levegot.
2020. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy nagyon stresszes? Azt okoz ilyet.
2020. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
*Az
2020. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Velem is ez van sajnos. Tavaly ősszel kezdődött, szóval már 1 éve... Nekem még köhögés meg krákogás is társul hozzá, egy csomó kivizsgáláson voltam, aztán jól rámfogták hogy pszichés. ☹ Nagyon rossz érzés, remélem nem élek ezzel sokáig.
2020. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a sok stressz miatt lehet ez, ahogyan fentebb is írta valaki.
2020. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Én pánikbeteg vagyok, nagyon hasonló szokott nálam is lenni.
2020. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!