Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megmostam az arcom doveos...

Megmostam az arcom doveos tusfürdővel, de úgy tűnik allergiás vagyok rá, és most nagyon ég a bőröm, be is pirosodott. Mivel ápoljam? Hideg vizet tegyek rá?

Figyelt kérdés

Fontos lenne h elmúljon, mert du. megyek lagziba:( és nagyon ééééég!:( lécci tippeket.. egyedül vagyok itthon:(

15/L


2011. szept. 17. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hűtsd le az arcod tiszta hideg vízzel, de akkor is meg kéne nézetni dokival ügyeleten ha továbbra sem múlik el, tusfürdővel nem mosunk arcot!!! Sem szappan sem egyéb nem arcra való szerek!! Mindenképp fel kéne hívni valamelyik szülődet!
2011. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kalcium tabletta is segíthet! :(
2011. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2011. szept. 17. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit fent irtak.


Plusz esetleg megprobalhatsz ra napozas utani husito kremet!


Nekem is volt ilyen en nyakmosasbol vittem fel a kezem oldalt a fulem elott es langolt az arcom szele meg voros volt... Par ora mulva elmult...

2011. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!