Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet-e, hogy negatív a...

Lehet-e, hogy negatív a laktóz vizsgálatom, de mégis reagálok a tejre?

Figyelt kérdés

Már lassan 10 éve meggyőződésem, hogy laktóz intoleráns vagyok, mert felfújódok bármilyen tejterméktől, de most voltam hivatalosan is gasztroenterológusnál és negatív lett a teszt.


Tapasztalt már valaki ilyet?



2021. szept. 27. 02:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

De ha laktóz tesztet néztek (tejcukor) és a tejfehérjével (kazein) van bajotok, akkor az nyilván nem fogja kimutatni... 🙄


Ezért még nem kell leírni a teszteket...

2021. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Bocs, de utána néztem a kazein reakciónak, és az kiütéses, köhögéses és nem pedig puffadós, hasmenéses...


Persze, megnézetem majd azt is, de mivel ilyen bajom eddig nem volt, nem hiszem, hogy az lesz

2021. szept. 27. 23:13
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A kazein allergiának lehetnek emésztőrendszeri tünetei is
2021. szept. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is puffadok, hasmenésem van és magzatpózban fetrengek a kazeintől.


Szerintem simàn lehet az is. Viszont ami problémás vele, hogy nem kapsz rá adóledvezményt...

2021. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mindentudó99 ***** válasza:
Én a kazeint nem birom. Ki is mutatta teszt. Én pl fulladtam tőle mintha folytogatnának. Ha nem megy ne erőltesd.
2021. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!