Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy pontosan mire vagyok allergiás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb fél éve tart ez a kálvária. Bőrviszketéssel, szúrkáló érzéssel járó tüneteim vannak, ami antihisztamin hatására elmúlik. Beveszek egy allergia bogyót és kb egy-másfél hétig nincs semmilyen tünetem.

Egy antidepit és nyugtatót szedtem, de hónapok óta már semmi ilyen jellegű készítményt nem kell hogy szedjek.

Először a háziorvoshoz mentem a tünetekkel, ő felírta az antihisztamint,de az csak ideig-óráig segít. Voltam bőrgyógyásznál,neurológusnál, és csináltattam egy kb 25 ételre kiterjedő allergiavizsgálatot,amilyen ételekre gyanakodtak. Sehol nem találtak semmit. Laborom jó. A gyógyszermegvonásra is gondoltam, hogy esetleg elvonási tünet, de elvileg az sem lehet.

Szerintetek hova menjek még el ezzel a problémával?

Millió dolog van, amire allergiás lehet az ember. Nektek hogy derült ki, hogy pontosan mi a baj?

Köszönöm


2021. nov. 4. 20:44
 1/1 mindentudó99 ***** válasza:
Csináltattam 220 as ételintolerancia tesztet sokat segített. Plusz hisztamin intoleranciàm is van olvass utàna. És a cukor is árt
2021. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!