Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért van az, hogy a bal...

Miért van az, hogy a bal orrlyukam általában bevan dugulva és ha lefekszek a jobb oldalamra átvándorol a dugulás a jobb orrlyukamra? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A fülorrgégész szerint nem polip, nem orrmandula, volt orrkagylókisebbítő és orrsövényműtétem is emiatt mert nem kapok levegőt.
2021. dec. 1. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
A fül orr gégész nem tudja, majd akkor a gyakoris pistikék megmondják neked látatlanban. Nice.
2021. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek hasonló tapasztalatai vannak.

Nice

2021. dec. 2. 00:02
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

"Miért van az, hogy a bal orrlyukam általában be van dugulva és ha lefekszek a jobb oldalamra átvándorol a dugulás a jobb orrlyukamra? Mi lehet ez?"


Nincs jelentősége, teljesen normális jelenség.

(Nálam is szokott előfordulni - amúgy eü-s vagyok 30+ év tapasztalattal.)

2021. dec. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De érzem már évek óta, hogy ez így nem fain, zavaró, nincs elég oxigén.
2021. dec. 2. 08:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam ezzel a fülorrgégésznél és csak a pénzem bánta, nem látott semmit minden rendben ennyi. Pedig nagyon rossz mindig csak kis résen vagy egy orrlyukon lélegezni.
2021. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
írtam
2021. dec. 2. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Amióta az eszem tudom az egyik mindig dugult és vált. Sőt emiatt jobb oldalamon alszom, akkor több a levegő. Pedig a balon kényelmesebb :)
2021. dec. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!