Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Létezik olyan maszk, ami...

Létezik olyan maszk, ami tényleg 100%-ban meg tudja szűrni a levegőt?

Figyelt kérdés
Macskaszőr allergia ellen kéne, anyukámnál van 2 cica, és én annyira allergiás vagyok, hogy pár perc alatt elkezd sípolni a tüdőm, alig kapok levegőt, nagyon nehezen tudok csak lélegezni. Ha nem muszáj gyógyszert nem szednék, nem vagyok ott annyira sokat. Van az ffp2 maszk, ennél van durvább, ami még jobban szűr, vagy ez a max?
2021. dec. 19. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy van. A vegyvédelmi stb stb...
2021. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően azt érdemes nézni, hogy a maszk oldalt az arcodnál tömítsen jól, szóba se jöjjön, hogy a levegő oldalt szivároghatna. Ezek általában a szilikongumiból készült (vagy legalább a szilikongumi peremmel ellátott) maszkok.


Ha kisebb olcsóbb maszk kellene, akkor a kis FFP3-as maszkok jelentenek erősebb kategóriát az FFP3-eseknél.


[link]


[link]


Ha nagyon biztosra szeretnél menni, itt vannak a célközönságnek készült bivalyerős maszkok:


KC maszk


Cikk:

[link]

Webshop:

[link]


Egyes gyógyzertárakban is árulják már

[link]


A maszk egyszeri költség, külön szűrőbetétet lehet cserélgetni benne.


Ipari, munkavédelmi maszkok


Elipse maszkok


[link]

2021. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, jófej vagy, hogy ennyi linket küldtél
2021. dec. 20. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Szivesen, sok szerencsét kívánok, és kellemes ünnepeket!

Én megvettem mind a hármat 2020-ban, főleg persze a vírus miatt.

Legyen szép szerencsés új éved!

2021. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, neked is kellemes ünnepeket!
2021. dec. 20. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!