Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszk ellen valami módszer...

Maszk ellen valami módszer létezik úgy hogy nem büntet meg a rendőr?

Figyelt kérdés
Még nem para a helyzet mert csak a boltokba kényszerítenek rá hogy az orromra húzzam amitől pánikrohamaim vannak ha nem veszek be előtte nyugtatót, de ha mindenhol kötelező lesz ez akkor a covid lesz a legkisebb gondom szerintem

2020. szept. 27. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyitől pánikrohamod van, akkor ha nincs covid se gyere ki az emberek közé!
2020. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
65%
A maszkban csak úgy érzed, hogy nem kapsz levegőt valójában nem fuldokolsz. Voltam kardiológiai vizsgálatom meg üzemorvosin ahol mértek oxigénszíntet fpp2es maszkban. 99%os volt. Szóval ez csak egy rossz érzés amit le kell küzdeni. Az első hetekben én is kinlódtam és úgy éreztem ki kell rohannom a boltból mert elájulok. Nekem még a szemüvegem is bepárásodott és a tüdőmmel is voltak régen gondok és előhouta azokat a rossz emlékeket a maszk. De mégsem húztam le az orromról mert fontos a helyes hadználata. Megtanultam kezelni a szituációt. Tudatosan lassan vettem a levegőt nem kapkodtam. Orromon be számon ki. Így szép lassan megnyugodtam és ma már semmi gondot nem jelent a hordása. Több féle maszk van. A kórházi maszkban könnyebb levegőt venni próbáld azt hordani. Az ffp2 viszont nem a tapad az arcodra én ezért kedvelem azt plusz az engem is véd nem csak a környezetem. Próbálgasd. Csak hiszti amit csinálsz ha én le tudtam küzdeni a problémát ptsdvel akkor más is fel tudja venni. A te érdeked is, vagy úgy gonolod lélegeztető gépen nem lesz majd pánikrohamod?
2020. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak a szádon hordod az semmit nem ér. Ezzel az erővel a seggedre is húzhatnád. Nem kell a cirkusz, vedd fel normálisan. Egy rongydarabtól behisztizel mi lesz ha elkapod a covidot? Azt hogy fogod bírni? 2 ismerősöm elkapta, majd megfulladtak 2 hétig. Az jobb lesz?
2020. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
65%
Igen, van ilyen módszer: előírásszerűen kell hordani. Ennyi.
2020. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 Biró Olivér válasza:
12%
Szia vegyél egy kendőt és azt tedd a szád elé ,és az arcodra,ugyan úgy elfogadót ,és az nem okoz ilyen rohamokat neked. Valójában itt a maszk ki képzésével van bajod túl szorosan simul az orrdohoz és a szádhoz ezért van pánik rohamod.Véleményem szerint ez a te problémádra a meg oldás.Zsolt
2020. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
65%
Nyugtatot vegyel be, mikor kimesz otthonrol. Neked kell alkalmazkodnod.
2020. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
55%

#5 nem elég a rongy vagy kendő :)

Akárhova mész, csak a maszkot fogadják el, ami lehet orvosi, sebészi, vagy készülhet textilből.

Ha pl. BKV-n kendővel utazol, leszállítanak plusz 8ezer Ft helyszíni bírság - végre.

2020. szept. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
68%
Csinálj maszkot függöny anyagból. Maszknak maszk, senki nem határozza meg, hogy miből kell lennie. 🙂
2020. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
42%
Én is ezzel poénkodtam, csipkéből kéne maszkot gyártani😂
2020. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
80%

Ennyi. Nincs a kormányrendeletben anyagról szó, csak arról, hogy maszk kell.


Sál se jó ugye, de ha a fülemre akasztom akkor már az is maszk...

2020. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!