Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Montelukas Teva és Actavis az...

Montelukas Teva és Actavis az ugyanaz? Pontosan mit csinálnak?

Figyelt kérdés

A neten teváról találok csak magyar infót, miszerint hörgőt tágít és nekem jó ideje nehézlégzésem van, jártam a dokikat de ez most hosszú sztori, most az actavist "tesztelem" pár napja, es mintha picit javult volna de lehet hogy csak be akarom mesélni.

Vannak még más hörgőtágító gyógyszerek? Van fosterünk ventolinünk meg symbicort de azok se használtak a nehézlégzésemre. Habár nem rendszeresen használtam, de gondolom pár fújás után kéne kapjak rendesen levegőt már.

Ha tévedek kérlek javítsatok ki, ne éljek rossz infókkal.


2022. jan. 2. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiú - aki 17 éves - több mint 8 éve allergiás, asztmás. Rendszeresen járunk kontrollra és ő a Montelukast szedi esténként 1, reggel lordestin 1, és mindkettőhöz + az AirFluSol 50/250 ezt reggel és este is a tabletta mellé. Ezen kívül van a Ventolin amit alkalmanként használ. Sokat kerékpározik, talajtorna. A lényeg a mozgáson van, hogy a tüdő mindig többet tudjon teljesíteni. Persze ezt szakorvossal kell megbeszélni nem a házival,ez speciális terület fontos a szakértelem. De ebben az összeállításban csak ajánlati tudom. Rendszeresen kell szedni ez még nagyon fontos. Sok sikert!!
2022. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Teva és az Actavis a gyártó cég. Ma már egy cég mert úgy tudom a Teva felvásárolta az Actavis-t. A gyógyszer maga a Montelukast!!
2022. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!