Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen allergia vizsgálatra...

Milyen allergia vizsgálatra lenne érdemes elmennem?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még semmi féle allergia vizsgálaton de már 1-2 hònapja folyamatosan bevan dugulva az orrom, rettentő kellemetlen. Valamint időszakosan az arcomon is előjönnek viszkető piros foltok olyan mint a szúnyogcsípés. Van mikor pl 2 hònapig folyamatosan szép tiszta az arcom aztán egyértelműen látni hogy ezek a viszkető kis foltok, meg pattanás szerű kiütések valamiféle allergiára utalnak. Pròbáltam a kajára is figyelni hogy esetleg mi lehet az amitől előjön de nem jövök rá. Nem tudom hogy hova lenne érdemes fordulnom, a háziorvosom nem túl érdeklődő, hiába megyek hozzá nem érdekli. Magán vérvételen gondolkoztam de nem tudom mit lenne érdemes megnézetnem.

2022. jan. 7. 20:03
 1/1 anonim válasza:

Hali, én tejfehérje érzékeny vagyok ha tejeset eszek, mindig bedugul az orrom de úgy hogy alig bírom kifújni, illetve az orrom teljesen kipirosodik és hámlik. Amúgy ha jól tudom vannak ilyen tápláléktolerancia vizsgálatok. Ezeknél sok alergiát vizsgálnak, minnél többet fizetsz annál többet.

A Synlab-ot tudom ajánlani. De készülj fel mert nem lesz olcsó.

2022. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!